Dermapeeling – nowoczesna metoda oczyszczania skóry twarzy

Chciałbyś odzyskać młody, promienny i zdrowy wygląd swojej skóry? Warto zwrócić uwagę na dermapeeling – nowatorskie rozwiązanie mające za zadanie głębokie oczyszczanie skóry przed wszelkimi negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.

Dermapeeling – innowacyjne podejście do oczyszczania twarzy

Dermapeeling należy do rodziny zabiegów eksfoliacji mechanicznych, których celem jest usunięcie martwego naskórka poprzez zastosowanie drobinek ścierających w postaci mikrokryształków. Innowacyjną cechą dermapeelingu jest fakt łączenia dwóch technik – próżniowej i eksfoliacji, dzięki czemu uzyskujemy efekt jednoczesnego głębokiego oczyszczania i intensywnego dotleniania naskórka.

Najlepsze efekty przynosi połączenie go z dermokosmetykami do pielęgnacji twarzy.

Korzyści płynące z zabiegu dermapeeling

Nie bez powodu coraz większa liczba osób decyduje się wypróbować dermapeeling – ten zabieg ma wiele zalet. Przede wszystkim rezultatem głębokiego oczyszczania jest znaczące poprawienie struktury skóry oraz jej kolorytu. Zabieg pozwala także precyzyjnie zwalczyć wszelkie zaskórniki, czyli przyczyny licznych problemów z cerą. Ponadto stosowanie dermapeelingu wpływa na zintensyfikowanie produkcji kolagenu, co skutkuje lepszą elastycznością i jędrnością skóry. Nie można również zapomnieć, że ta metoda może w znacznym stopniu pomóc w walce z rozstępami, zmarszczkami czy bliznami potrądzikowymi.

Dla kogo przeznaczony jest dermapeeling?

Zabieg dermapeeling charakteryzuje się przede wszystkim bezpieczeństwem – dlatego też korzystanie z niego polecane jest dla wielu grup osób. Dermapeeling jest szczególnie przydatny dla tych, którzy mają dość trudnej do pielęgnacji, złuszczającej się skóry lub przeciwnie – tłustej i problematycznej cery, zmagającej się z zaskórnikami czy wypryskami. Z powodzeniem można jednak przyjąć, że ten zabieg dedykowany jest każdemu delikwentowi pragnącemu zadbać o swoją twarz – nie tylko tym posiadającym problematyczną skórę, ale także tym pragnącym utrzymać młody wygląd, wzmocnić strukturę naskórka oraz zapewnić mu odpowiednie nawilżenie.