Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/itenter2018/domains/asepta.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6230 Kosmetyki na różnorodne problemy związane ze skórą

AKILEÏNE® DERMO-ADJUVANTS

 • AKILDIA®

  AKILDIA® (3)

  Skóra stóp osób chorujących na cukrzycę najczęściej jest nadmiernie sucha, pęka i łuszczy się zbyt mocno. Potrzebuje więc specjalistycznej pielęgnacji dlatego właśnie powstała profesjonalna seria AKILDIA®. W jej skład wchodzą produkty, które mają na celu nie tylko oczyścić naskórek na stopach, ale również skutecznie i długotrwale go nawilżyć. Odpowiednie leczenie cukrzycy wraz z właściwą pielęgnacją stóp ma na celu zapobieganie powikłaniom, wśród których najbardziej znana jest stopa cukrzycowa (inaczej pękająca stopa). Z naszymi kosmetykami życie osób chorujących na to poważne schorzenie jest po prostu łatwiejsze.
 • AKILORTHO®

  AKILORTHO® (1)

 • AKILWINTER®

  AKILWINTER® (1)

 • CICALEÏNE®

  CICALEÏNE® (2)

 • ONYKOLEÏNE®

  ONYKOLEÏNE® (1)

  Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w zakresie ochrony słabych paznokci realnie zagrożonych grzybicą, stworzyliśmy profesjonalną linię ONYKOLEÏNE®. Produkty tej marki mogą być stosowane zarówno jako działanie profilaktyczne zapobiegające grzybicy lub jako cenny dodatek to prowadzonego leczenia. Lakier przeciwgrzybiczny jednocześnie tworzy na paznokciach środowisko, w którym grzyby się nie rozwijają jak, i wspomaga ich odrastanie w nowej, mocniejszej odsłonie. To produkt, będący skuteczną bronią w walce z grzybicą stóp.