CICALEÏNE®

Showing all 2 results

 • CICALEÏNE® BALM – balsam regenerujący do popękanej skóry stóp i rąk

  Wskazania
  Popękana i zniszczona skóra dłoni i stóp

  Działanie
  Cicaleïne Balm naprawia i chroni popękaną skórę stóp i dłoni. Po pierwszym zastosowaniu, jego wysoka moc nawilżania sprawia, że ​​skóra staje się znowu miękka i zdrowa już po 7 dniach użytkowania. Ilość pęknięć znacznie się zmniejsza. Po 14 dniach wyniki są optymalne, z wyraźnymi efektami poprawy faktury skóry.

  Zastosowanie
  Do stosowania bezpośrednio na pęknięcia, dwa razy dziennie, aż do pełnego wyleczenia. Jako środek zapobiegawczy zastosuj balsam do stref narażonych na pęknięci 3 razy w tygodniu.

  Główne składniki
  Wąkrota azjatycka, Silk Lipesters®, ekstrakty z korzenia lukrecji, witaminy B5

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 114 (50ml tuba)
  GENCOD : 3323039503173

 • Opatrunek do pęknięć

  Wskazania
  Pęknięcia i rany

  Działanie
  Cicaleïne® Crack Care Film stanowi ochronę od pierwszego zastosowania do wypełniania pęknięć. Ten zabieg pielęgnacyjny daje efekt drugiej skóry, który chroni przed urazami zewnętrznymi. Rozwój pęknięć i pękania są zatrzymane. Rekonstrukcja naskórka następuje szybciej, dzięki czemu rany się goją. Chroni przed ponownymi pęknięciami rany.

  Zastosowanie
  Zdezynfekuj i osusz ranę. Delikatnie rozprowadź płyn za pomocą pędzelka. Po pozostawieniu do wyschnięcia na jedną minutę, opatrunek utworzy błonę. Odnów aplikację raz lub dwa razy dziennie, aż do całkowitego wyleczenia.

  Główne składniki
  Żywica metakrylowa, rozpuszczalnik

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 172 (4 ml)
  GENCOD : 3323035441967