Nasze standardy i wizja

1. BEZPIECZEŃSTWO DERMATOLOGICZNE
ASEPTA zobowiązuje się do używania tylko absolutnie niezbędnych składników, które mają na celu optymalne dopasowanie i wydajność. Wybieramy więc możliwie najskuteczniejsze składniki aktywne i ustalamy ich odpowiednią dawkę.

2. NORMY
Laboratioria ASEPTA działają zgodnie z obowiązującymi normami i regulacjami międzynarodowymi dla branży kosmetycznej.

3. PATENTY
Wszystkie produkty wchodzące w skład serii AKILEÏNE®, COUP D’ECLAT®, ECRINAL® i VITA CITRAL® są w całości zaprojekowane przez nasz zespół chemików oraz farmaceutów. Posiadamy na nie unikalne patenty, które nie mogą być sprzedawane przez zewnętrzne laboratoria.

4. AKTYWNE SKŁADNIKI I SUBSTANCJE
Składniki oraz substancje stosowane w dermokosmetykach ASPTA są bezpiecznie pod względem dermatologicznym, oraz skuteczne biologicznie. Wykorzystywane surowce przechodzą niezwykle rygorystyczną selekcję, dzięki czemu mamy pewność, że są nie tylko skuteczne, ale i nieszkodliwe dla użytkowników.

5. SZACUNKOWOŚĆ
ASEPTA niezwykle poważnie podchodzi do uważnego monitorowania pochodzenia wykorzystywanych surowców. Takie działanie zapewnia wysoką jakość. Dodatkowo możliwość śledzenia wszystkich użytych składników wraz z produktami końcowymi zapewnia optymalną zgodność.

6. BADANIE
Wszystkie produkty oferowane przez ASEPTA są poddawane zarówno testom bezpieczeństwa, jak i skuteczności, dzięki którym spełniają międzynarodowe normy kosmetyczne. Różnorodne badania dermatologiczne oraz kliniczne są wykonywane, oraz na bieżąco monitorowane przez uznanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, iż każdy kosmetyk testujemy w rzeczywistych warunkach.