Nasze standardy i wizja

1. BEZPIECZEŃSTWO DERMATOLOGICZNE: LABORATORIA ASEPTA zobowiązują się do używania tylko niezbędnych składników, w celu optymalnego dopasowania i wydajności. Wybieramy najskuteczniejsze składniki aktywne i ustalamy odpowiednią dawkę.

2. NORMY: LABORATORIA ASEPTA są zgodne z obowiązującymi normami i międzynarodowymi regulacjami branży kosmetycznej.

3. PATENTY: Wszystkie produkty z serii AKILEÏNE®, COUP D’ECLAT®, ECRINAL® i VITA CITRAL® zostały zaprojektowane wraz z naszymi zespołami chemików i farmaceutów. Nasze patenty są wyjątkowe, wyjątkowe i nie mogą być sprzedawane przez zewnętrzne laboratoria.

4. AKTYWNE SKŁADNIKI I SUBSTANCJE: Wszystkie składniki i różne substancje wybrane przez LABORATORIA ASEPTA zapewniają bezpieczeństwo dermatologiczne, a także skuteczność biologiczną. Surowce wchodzące w skład naszych produktów przechodzą rygorystyczny proces selekcji i są znane ze swojej skuteczności i nieszkodliwości.

5. SZACUNKOWOŚĆ: LABORATORIA ASEPTA zobowiązują się do uważnego monitorowania pochodzenia i jakości swoich surowców. Możliwość śledzenia wszystkich użytych składników wraz z produktami końcowymi zapewnia optymalną zgodność.

6. BADANIE: Wszystkie produkty LABORATORIÓW ASEPTA są poddawane testom bezpieczeństwa i skuteczności w celu zapewnienia zgodności z przepisami kosmetycznymi po to by jak najlepiej służyć ich użytkownikom. Badania kliniczne lub dermatologiczne są przeprowadzane i monitorowane przez ekspertów. Każdy produkt jest testowany w rzeczywistych warunkach.