AKILDIA®

Skóra stóp osób chorujących na cukrzycę najczęściej jest nadmiernie sucha, pęka i łuszczy się zbyt mocno. Potrzebuje więc specjalistycznej pielęgnacji dlatego właśnie powstała profesjonalna seria AKILDIA®. W jej skład wchodzą produkty, które mają na celu nie tylko oczyścić naskórek na stopach, ale również skutecznie i długotrwale go nawilżyć. Odpowiednie leczenie cukrzycy wraz z właściwą pielęgnacją stóp ma na celu zapobieganie powikłaniom, wśród których najbardziej znana jest stopa cukrzycowa (inaczej pękająca stopa). Z naszymi kosmetykami życie osób chorujących na to poważne schorzenie jest po prostu łatwiejsze.

Showing all 3 results

 • AKILDIA® FOOTBATH OIL – olejek do kąpieli stóp

  Wskazania
  Delikatna skóra stóp.

  Działanie
  AKILDIA® skoncentrowany olejek do kąpieli stóp czyści i odświeża stopy. Nadaje naskórkowi miękkość, sprężystość i jędrność, jednocześnie kojąc stopy. Dzięki działaniu grzybobójczemu chroni stopy przed atakami grzybów. Stopy są odświeżone, oczyszczone i zrelaksowane.

  Zastosowanie
  Wlać jedną całą nakrętkę do 5 litrów ciepłej wody (35-37 ° C). Kąpać stopy przez 5 minut. Nie płukać po kąpieli w olejku, starannie osuszyć stopy bez tarcia. W przypadku urazu, uszkodzenia lub zadraśnięć nie kąpać stóp.

  Główne składniki
  Olejki eteryczne z pomarańczy, mięta, olej z pestek winogron, kamelia i kokos

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 844 (Butelka 150 ml)
  GENCOD : 3323037061798

 • AKILDIA® FOOTWASH LOTION – emulsja do mycia stóp

  Wskazania
  Produkt przeznaczony do mycia delikatnej skóry stóp.

  Działanie
  AKILDIA® Footwash Lotion to emulsja do mycia stóp która oczyszcza i odświeża naskórek stóp oraz zawiera bakteriobójcze olejki eteryczne. Stopy są zatem czyste i delikatnie pachnące.

  Zastosowanie
  Czyść stopy wacikiem nasączonym płynem AKILDIA®. Zwróć uwagę na obszary między palcami. Ostrożnie osusz stopy. Nie stosuj w przypadku obrażeń lub obtarć.

  Główne składniki
  Olejki eteryczne z lawendy, tymianek, cytryna i rozmaryn

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 843 (Butelka 200 ml)
  GENCOD : 3323037061781

 • AKILDIA® MULTI-PROTECTIVE CREAM – krem ochronny

  Wskazania
  Suchość skóry i nadmierne rogowacenie stóp, stopy osób chorych na cukrzycę.

  Działanie
  AKILDIA® Multi-Protective Cream zapewnia całkowitą ochronę naskórka stóp osób chorych na cukrzycę. Zapewnia intensywne nawilżenie, wzmacnia funkcję ochronną i usuwa modzele. Poprzez stymulację mikrocyrkulacji krwi pomaga stopom odzyskać ich wrażliwość. Zawawrte w kremie AKILDIA® Multi-Protective Cream antybakteryjne i przeciwgrzybicze środki zapobiegają również szkodliwemu dla stóp działaniu czynników zewnętrznych. Dzięki specjalnej substancji aktywnej (Glistin®) chroni komórki przed neurodegeneracją(uszkodzeniami komórek budujących struktury należące do układu nerwowego).

  Zastosowanie
  Nakładaj dwa razy dziennie na całą stopę. Wmasuj do pełnego wchłonięcia. Zwróć szczególną uwagę na miejsca, w których stopy się obcierają. Nie stosować na uszkodzoną lub zranioną skórę.

  Główne składniki
  Wąkrota azjatycka, naturalne masło shea, olej z pestek winogron, ginkgo biloba, Silk lipesters®, Glistin®

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 851 (75 ml tuba)
  GENCOD : 3323039879810