Pomadki i żele do ust

Wypielęgnowane usta to atut, dzięki któremu cała twarz prezentuje się atrakcyjnie. Kiedy skóra twarzy oraz usta są odżywione i promienne to niewiele trzeba, aby oczarować otoczenia. Ot wystarczy trochę podkładu, tusz do rzęs i balsam do ust, aby wyglądać naturalnie, a jednocześnie pięknie. Jednak skóra na ustach jest niezwykle wrażliwa, a jednocześnie nieustannie narażona na czynniki zewnętrzne takie jak skrajne temperatury czy wiatr. Dlatego każdego dnia trzeba ją nawilżać oraz odżywiać. Najlepsze do tego będą dermokosmetyki Asepta, wśród których znajdziemy zarówno pomadki do codziennego użytku, jak i balsamy do zadań specjalnych. Dzięki nim nasze usta będą zawsze piękne i gotowe do niespodziewanych pocałunków.

Showing all 2 results

 • stick levres 432x580 300x403 - LIP STICK – SPF 15 - pomadka ochronna

  LIP STICK – SPF 15 – pomadka ochronna

  Wskazania
  Suche, uszkodzone i spierzchnięte usta

  Działanie
  Pomadka ochronna SPF 15 Vita Citral® jest bogata w składniki odżywcze, które naprawiają i chronią usta. Jej bariera ochronna, chroni usta przed wszelkimi zewnętrznymi czynnikami, takimi jak słońce, wiatr i zimno.

  Zastosowanie
  Stosuj tak często jak potrzebujesz.

  Główne składniki
  Masło Shea, olejek makadamia, olejek kokosowy, vitamina E, α-bisabolol (naturalnym składnik ekstraktu z rumianku rzymskiego), filtr słoneczny

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 159 (sztyft 4 gr.)
  GENCOD : 3323037816268

 • baume levres 432x580 300x403 - TR LIP BALM - balsam do ust

  TR LIP BALM – balsam do ust

  Wskazania
  Suche, uszkodzone i spierzchnięte usta

  Działanie
  Regenerujący balsam ust Vita Citral® nawilża i odżywia uszkodzone usta. Zmniejsza dyskomfort. Jego regenerująca formuła zmniejsza pęknięcia i uszkodzenia już w 7 dni. Wargi są chronione przed zewnętrznymi czynnikami, takimi jak zimno i wiatr, za pomocą niewidocznej formuły ochronnej.

  Zastosowanie
  Stosuj tak często jak potrzebujesz.

  Główne składniki
  Masło Shea, wosk pszczeli, olejek ze żmijowca, rokitnik i witamina E

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 746 (15 ml tuba)
  GENCOD : 3323034242886