Dermokosmetyki do pielęgnacji ust

Usta są bardzo wrażliwą częścią twarzy, narażoną na działanie różnych czynników – zwłaszcza zimą, kiedy to niskie temperatury i wiatr potrafią znacznie wysuszyć delikatną skórę w tym miejscu. Z tego powodu tak ważne jest dbanie o wargi na co dzień. Odpowiednio wypielęgnowane usta bez wątpienia dopełni świadome dbanie o całą cerę. Mowa tu przede wszystkim o stosowaniu dermokosmetyków do pielęgnacji twarzy, pełnych cennych składników odżywczych.

W naszym sklepie znajdziesz dermokosmetyki do pielęgnacji ust bazujące na cennych składnikach, w dużej mierze pochodzenia naturalnego. Mają one za zadanie nawilżyć skórę, pozbyć się martwego naskórka oraz zabezpieczyć usta przed działaniem czynników zewnętrznych. Wśród dostępnych produktów znajdują się pomadki, balsamy oraz peelingi. W skład dermokosmetyków do pielęgnacji ust wchodzą m.in. takie składniki, jak:
• mocznik,
• lanolina,
• kwas hialuronowy,
• gliceryna,
• wazelina,
• woski,
• oleje i masła roślinne,
• witamina A i E.
Substancje te mają na celu nawilżyć skórę oraz stworzyć warstwę ochronną, zabezpieczającą usta m.in. przed zimnym wiatrem, który potrafi je znacznie wysuszyć. Takie kosmetyki z powodzeniem można stosować nawet kilka razy dziennie, zwłaszcza przed makijażem. Dzięki temu wargi zostaną odpowiednio przygotowane do nałożenia szminek czy błyszczyków koloryzujących.

Showing all 2 results

 • LIP STICK – SPF 15 – pomadka ochronna

  Wskazania
  Suche, uszkodzone i spierzchnięte usta

  Działanie
  Pomadka ochronna SPF 15 Vita Citral® jest bogata w składniki odżywcze, które naprawiają i chronią usta. Jej bariera ochronna, chroni usta przed wszelkimi zewnętrznymi czynnikami, takimi jak słońce, wiatr i zimno.

  Zastosowanie
  Stosuj tak często jak potrzebujesz.

  Główne składniki
  Masło Shea, olejek makadamia, olejek kokosowy, vitamina E, α-bisabolol (naturalnym składnik ekstraktu z rumianku rzymskiego), filtr słoneczny

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 159 (sztyft 4 gr.)
  GENCOD : 3323037816268

 • TR LIP BALM – balsam do ust

  Wskazania
  Suche, uszkodzone i spierzchnięte usta

  Działanie
  Regenerujący balsam ust Vita Citral® nawilża i odżywia uszkodzone usta. Zmniejsza dyskomfort. Jego regenerująca formuła zmniejsza pęknięcia i uszkodzenia już w 7 dni. Wargi są chronione przed zewnętrznymi czynnikami, takimi jak zimno i wiatr, za pomocą niewidocznej formuły ochronnej.

  Zastosowanie
  Stosuj tak często jak potrzebujesz.

  Główne składniki
  Masło Shea, wosk pszczeli, olejek ze żmijowca, rokitnik i witamina E

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 746 (15 ml tuba)
  GENCOD : 3323034242886