Pielęgnacja stóp

Nasze stopy każdego dnia muszą znieść wiele, zanim pozwolimy im na odpoczynek. Stojąca praca, wysokie obcasy, zbyt ciasne obuwie to tylko niektóre z wątpliwych przyjemności, jakie im fundujemy. Mając na uwadze wszystkie niedogodności, z jakimi nasze nogi muszą się mierzyć każdego dnia, stworzyliśmy produkty do pielęgnacji stóp i akcesoria, dzięki którym nawet po wyczerpującym dniu będą w doskonałej formie. Znajdziesz wśród nich zarówno takie, które nawilżą skórę, jak i zniwelują ciężkość oraz pomogą, kiedy zmagasz się z nieustannym uczuciem chłodnych stóp. Mamy również specjalne produkty dla diabetyków oraz osób z problemem grzybicy. A oferowane akcesoria podologiczne pomogą niwelować problemy oraz chronić stopy podczas noszenia obuwia.

 • Antyperspiranty do stóp

  Antyperspiranty do stóp (9)

  Stopy każdego z nas się pocą, jest to naturalne zjawisko. Problem zaczyna się jednak w momencie, kiedy pocą się nadmiernie, powodując wstyd i zażenowanie osoby, która boryka się z tą przypadłością. W tej sytuacji nawet najprostsze codzienne czynności urastają do rangi problemu nie do pokonania. Jednak dyskomfort to tylko połowa kłopotu. Drugą stanowi rozwój drobnoustrojów na spoconych stopach. Może on w konsekwencji prowadzić do poważnych schorzeń. Należy więc działać od razu, kiedy nadmierna potliwość się pojawi. Wykorzystaj do tego nasze profesjonalne dermokosmetyki: kremy, żele, pudry, zasypki i antyperspiranty do nóg, a także produkty do kąpieli stóp oraz pielęgnacji obuwia.
 • Dla chłodnych stóp

  Dla chłodnych stóp (1)

  Badania pokazują, że problem chłodnych stóp, dłoni oraz uszu zwany również objawem Raynauda dotyczy około 4% światowej populacji. Jednakże w chłodnym klimacie wartość ta może dochodzić nawet do 30%. Aby znacząco podnieść jakość życia osób, których ten problem dotyczy, stworzyliśmy unikatowy krem do zimnych stóp o właściwościach rozgrzewających. Dzięki zastosowanym w tym dermokosmetyku składnikom skóra staje się ciepła w kilka minut i pozostaje taka przez kilka godzin. Dodatkowo staje się również lepiej uodporniona na zimno panujące na zewnątrz. Nasz produkt to długotrwałe rozwiązanie dla każdego, komu doskwiera problem zimnych stóp.
 • Dla sportowców i osób aktywnych

  Dla sportowców i osób aktywnych (13)

  Niezależnie czy ćwiczysz amatorsko, czy zawodniczo podczas treningów to stopy dźwigają cały ciężar Twojego ciała. Dlatego należy bezwzględnie zadbać o ich komfort i odpowiednią ochronę. Oczywiście na pierwszym miejscu jest odpowiednie obuwie dopasowane do rodzaju aktywności sportowej. Nie powinno powodować dyskomfortu. Należy zadbać również o odpowiednie zabezpieczenie stóp przed otarciami i pęcherzami. Można to zrobić za pomocą oferowanych przez nas dermokosmetyków. W ofercie znajdziesz także preparaty służące regeneracji po ukończonym treningu, jak również takie, które złagodzą skutki ewentualnych kontuzji. Jednym słowem wszystko, czego możesz potrzebować, jeśli treningi to ważna część Twojego życia.
 • Ochrona stóp

  Ochrona stóp (13)

  Problemy stóp mogą być tak różne, jak różne są osoby, które się z nimi borykają każdego dni. Jednakże jeśli zadbamy o regularną pielęgnację oraz zastosujemy odpowiedni dla naszej bolączki produkt ochronny, to możemy liczyć na znaczną poprawę w stosunkowo krótkim czasie. Oferowane przez naszą firmę zaawansowane produkty dla podologów to zarówno różnorodne wkładki, osłony i poduszeczki, ale również zabezpieczające ortezy i tuby. Wszystkie wykonane są z trwałych materiałów, dzięki czemu można je prać i wykorzystywać ponownie. Tak więc są to rozwiązania nie tylko pomocne, ale i niezwykle praktyczne w codziennym użytkowaniu.
 • Produkty dla diabetyków

  Produkty dla diabetyków (3)

  Jednym ze skutków choroby cukrzycowej są problemy ze skórą, która staje się nadwrażliwa i nadmiernie przesuszona. To w konsekwencji może prowadzić do rogowacenia i łuszczenia. Taka skóra potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji, którą najlepiej przeprowadzić za pomocą specjalistycznych kosmetyków przeznaczonych dla diabetyków. W naszej ofercie mamy takie produkty. Służą one zarówno oczyszczaniu naskórka, jak również jego dogłębnemu nawilżeniu i regeneracji. Są również pomocne przy schorzeniu znanym jako stopa cukrzycowa (lub pękająca stopa), które jest skutkiem ubocznym cukrzycy. Dzięki naszym dermokosmetykom stopy osoby chorej stają się na powrót gładkie, świeże i odzyskują dawną wrażliwość.
 • Profilaktyka grzybicy

  Profilaktyka grzybicy (2)

  Grzybica należy do najbardziej popularnych chorób stóp. Jej występowaniu sprzyjają duże skupiska ludzi tj. baseny, siłownie, sauny oraz prysznice w tych miejscach. Jeśli schorzenie jest w początkowej fazie, to bez problemu wyleczymy je odpowiednimi preparatami kosmetycznymi dostępnymi bez recepty. W naszej ofercie znaleźć można np. lakier przeciwgrzybiczny do paznokci stóp i dłoni. Dzięki jego zastosowaniu grzyby nie mają warunków do rozmnażania się, a dzięki temu paznokcie odrastają zdrowe. Co ważne ma on zastosowanie zarówno w leczeniu, jak i profilaktyce.
 • Suchość stóp i zrogowacenia

  Suchość stóp i zrogowacenia (8)

  Suche stopy i pękające pięty to problem wielu Polaków. Bez wątpienia duży wpływ na jego występowanie ma noszenie zabudowanego obuwia oraz ciepłych skarpet w okresie jesiennym, oraz zimowym. Dlatego warto zadbać o odpowiednie nawilżenie stóp przez cały rok, aby wraz z pierwszymi ciepłymi dniami dumnie odsłonić stopy bez niepokoju czy aby nadają się do pokazywania. Nasze produkty skutecznie pomogą w tej misji. Tarki, pumeksy, krem do suchych stóp, balsamy, mleczka oraz olejek do kąpieli sprawią, że Twoje nogi na powrót odzyskają miękkość, gładkość oraz zadbany wygląd idealnie prezentujący się w letnich sandałkach a zrogowacenia odejdą w niepamięć.
 • Uczucie ciężkich nóg

  Uczucie ciężkich nóg (3)

  Ta przypadłość znacznie częściej dotyka kobiety i zyskuje na sile wraz z wiekiem, przebytymi ciążami oraz porodami. Ciężkie nogi mają związek z niewydolnością żylną, która występuje, gdy przez długi czas przebywamy w bezruchu np. w pozycji stojącej bądź siedzącej. Jeśli problem pojawia się regularnie, to warto skonsultować się z lekarzem, aby wykluczyć ewentualne schorzenia. Dodatkowo należy wdrożyć nasze specjalistyczne kosmetyki, które pomogą nam zniwelować tę przykrą dolegliwość. Specjalne żele oraz spray przyniosą długotrwałą ulgę dzięki kojącym i tonizującym składnikom. A skóra stóp stanie się miękka i jedwabista w dotyku.
 • Zmęczone i piekące stopy

  Zmęczone i piekące stopy (7)

  Pieczenie stóp może mieć różne przyczyny. Czasem są to po prostu zbyt ciasne buty, innym razem problem może dotyczyć zbyt długiego przebywania w pozycji stojącej, które prowadzi do zaburzenia krążenia. Często uskarżają się na niego osoby korzystające z pryszniców na basenach czy siłowniach. W takiej sytuacji warto pomóc sobie, stosując odpowiednie kosmetyki, które mają za zadanie przeciwdziałać pieczeniu oraz nadmiernemu zmęczeniu stóp. W naszej ofercie znaleźć można chłodzące żele, relaksujące balsamy, odświeżające spraye oraz kosmetyki do kąpieli stóp. Wszystkie one dzięki odpowiednio dobranym składnikom zmniejszają przekrwienie i trwale uspokajają pieczenie, jak również zmniejszają ewentualną opuchliznę.