Profesjonalne kosmetyki podologiczne

Profesjonalne kosmetyki podologiczne to produkty, które służą do pielęgnacji stóp. Wśród nich znajdują się m.in. preparaty z mocznikiem, a także przeciw grzybicy czy do skóry bardzo suchej, wymagającej dogłębnego nawilżenia. Oferujemy też kosmetyki stworzone z myślą o osobach borykających się z nadmierną potliwością stóp czy rogowaceniem skóry. Regularne stosowanie takich produktów pozwala na wykluczenie lub zminimalizowanie tych dolegliwości.
Wśród profesjonalnych kosmetyków podologicznych znajdują się przede wszystkim kremy, maści i balsamy. To dobry wybór zarówno do profesjonalnych gabinetów podologicznych, jak i dla klientów prywatnych, zwłaszcza tych, którzy cenią sobie kompleksową pielęgnację na co dzień. W skład takich kosmetyków wchodzą m.in. ekstrakty i oleje roślinne, a także substancje nawilżające i złuszczające, jak np. mocznik. Korzystanie z takich produktów niesie za sobą wiele korzyści – odpowiednio zadbana skóra na stopach jest mniej podatna na występowanie różnego rodzaju schorzeń, w tym m.in. grzybicy. Takie preparaty przydają się zwłaszcza osobom aktywnym, narażonym na wzmożone pocenie się stóp w obuwiu sportowym. Powinni oni korzystać także ze specjalnych dermokosmetyków dla sportowców, dostosowanych do potrzeb skóry po wysiłku.
W skład naszego asortymentu wchodzą profesjonalne kosmetyki podologiczne:
• dla diabetyków,
• do skóry normalnej,
• do skóry suchej,
• do skóry z tendencją do pocenia,
• po zabiegach podologicznych.
To wyroby pełne składników pielęgnujących stopy i zabezpieczających je przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki nim skóra przestaje pękać, prezentuje się zdrowo i estetycznie m.in. w odkrytym obuwiu.