Profilaktyka grzybicy

Grzybica należy do najbardziej popularnych chorób stóp. Jej występowaniu sprzyjają duże skupiska ludzi tj. baseny, siłownie, sauny oraz prysznice w tych miejscach. Jeśli schorzenie jest w początkowej fazie, to bez problemu wyleczymy je odpowiednimi preparatami kosmetycznymi dostępnymi bez recepty. W naszej ofercie znaleźć można np. lakier przeciwgrzybiczny do paznokci stóp i dłoni. Dzięki jego zastosowaniu grzyby nie mają warunków do rozmnażania się, a dzięki temu paznokcie odrastają zdrowe. Co ważne ma on zastosowanie zarówno w leczeniu, jak i profilaktyce.

Showing all 2 results

 • Dezodorant w kremie dla dzieci

  Wskazania
  Stopy z nadmiernym poceniem dla dzieci powyżej 3 lat.

  Działanie
  Akileïne® Dezodorant w kremie dla DZIECI zwalcza nadmierne pocenie się, regulując przepływ potu od stóp bez zatrzymywania go całkowicie i przy zachowaniu równowagi fizjologicznej, od pierwszego zastosowania. Dzięki składnikom aktywnym krem ​​ten chroni skórę przed podrażnieniami i stabilizuje pH skóry.
  Testowany pod kontrolą pediatryczną.

  Zastosowanie
  Stosuj dwa razy dziennie przez dwa tygodnie.

  Główne składniki
  Szałwia, skrzyp polny, ekstrakty z bambusa, masło shea, D-panthenol, Symdeo® B125, USS Lipester®

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 410
  GENCOD : 3323038140539

 • ONYKOLEÏNE® – lakier przeciwgrzybiczy do paznokci

  Wskazania
  Delikatne paznokcie stóp i dłoni ze skłonnością do grzybicy paznokci.

  Działanie
  Oczyszczający roztwór ONYKOLEÏNE® przynosi podwójne korzyści osłabionym paznokciom: tworzy środowisko wrogie tworzeniu się mikroskopijnych grzybów i przyczynia się do odrastania paznokci. Do stosowania jako dodatek do leczenia przeciwgrzybiczego lub jako leczenie zapobiegawcze dla słabych paznokci cierpiących na infekcję grzybiczą.

  Zastosowanie
  Nakładaj raz dziennie cienką warstwą za pomocą pędzla do suchego, nie pomalowanego paznokcia. Rozprowadzaj do pełnego wchłonięcia się. Stosuj, aż paznokieć całkowicie się odnowi. Pozwala na 500 aplikacji.

  Główne składniki
  Olejek z drzewa herbacianego, Silk Lipesters® i A.NP®

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 244 (10 ml Butelka)
  GENCOD : 3323039623024