ONYKOLEÏNE®

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w zakresie ochrony słabych paznokci realnie zagrożonych grzybicą, stworzyliśmy profesjonalną linię ONYKOLEÏNE®. Produkty tej marki mogą być stosowane zarówno jako działanie profilaktyczne zapobiegające grzybicy lub jako cenny dodatek to prowadzonego leczenia. Lakier przeciwgrzybiczny jednocześnie tworzy na paznokciach środowisko, w którym grzyby się nie rozwijają jak, i wspomaga ich odrastanie w nowej, mocniejszej odsłonie. To produkt, będący skuteczną bronią w walce z grzybicą stóp.

Showing the single result

 • ONYKOLEÏNE® – lakier przeciwgrzybiczy do paznokci

  Wskazania
  Delikatne paznokcie stóp i dłoni ze skłonnością do grzybicy paznokci.

  Działanie
  Oczyszczający roztwór ONYKOLEÏNE® przynosi podwójne korzyści osłabionym paznokciom: tworzy środowisko wrogie tworzeniu się mikroskopijnych grzybów i przyczynia się do odrastania paznokci. Do stosowania jako dodatek do leczenia przeciwgrzybiczego lub jako leczenie zapobiegawcze dla słabych paznokci cierpiących na infekcję grzybiczą.

  Zastosowanie
  Nakładaj raz dziennie cienką warstwą za pomocą pędzla do suchego, nie pomalowanego paznokcia. Rozprowadzaj do pełnego wchłonięcia się. Stosuj, aż paznokieć całkowicie się odnowi. Pozwala na 500 aplikacji.

  Główne składniki
  Olejek z drzewa herbacianego, Silk Lipesters® i A.NP®

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 244 (10 ml Butelka)
  GENCOD : 3323039623024