Twoje potrzeby

Tylko świadome i kompleksowe podejście do pielęgnacji naszego ciała daje wymierne efekty. Wiemy o tym nie od dziś. Dlatego oferowane przez nas formuły kosmetyczne obejmują każdy obszar skóry. Wszystko po to, abyś wybierając nasze dermokosmetyki, nie musiał iść na kompromisy, bo czegoś Ci brakuje. W naszej ofercie jest wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o skórę twarzy, rąk, stóp, a także włosy i paznokcie. Wybierz kosmetyki, którym zaufały miliony klientów na całym świecie i przekonaj się jak przyjemna i skuteczna może być pielęgnacja najwyższej jakości produktami stworzonymi przez zastępy farmaceutów i chemików w naszych nowoczesnych laboratoriach w Księstwie Monako.

 • Dermokosmetyki do twarzy

  Dermokosmetyki do twarzy (20)

  Nasza twarz jest z jednej strony naszą niewątpliwą wizytówką, z drugiej zaś jej skóra jest nieustannie wystawiona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Dlatego też wymaga ona szczególnie sumiennej, ukierunkowanej i fachowej pielęgnacji. Dermokosmetyki do twarzy Asepta odpowiadają na różnorodne potrzeby skóry twarzy w zakresie codziennego oczyszczania, nawilżenia i odżywienia. Co ważne wśród oferowanych produktów znajdziesz takie odpowiednie do konkretnego typu cery niezależnie od wieku, jak również problemów związanych ze skórą . Pamiętamy również o tym, że piękną twarz tworzą także usta, rzęsy i brwi. Dlatego znajdziesz tutaj również kosmetyki przeznaczone do ich pielęgnacji.
 • Kremy i balsamy do rąk

  Kremy i balsamy do rąk (8)

  Skóra na naszych dłoniach każdego dnia narażona jest na działanie różnorodnych czynników zewnętrznych. Sami także jej nie pomagamy, wykonując wiele prac bez ochronnych rękawiczek. Bez wątpienia każdy z nas ma na sumieniu mniejsze i większe grzeszki przeciwko skórze dłoni. Jednak stosując odpowiednie dermokosmetyki, można skutecznie przeciwdziałać niekorzystnym skutkom takich działań. Dzięki odpowiednim kremom i balsamom nie tylko odżywimy skórę, ale również zapewnimy jej właściwe nawilżenie. Dodatkowo oferujemy również krem przeciwzmarszczkowy do rąk, który zniweluje pojawiające się oznaki starzenia skóry, dzięki czemu pozostanie ona gładka i napięta na długi czas.
 • Pielęgnacja stóp

  Pielęgnacja stóp (58)

  Nasze stopy każdego dnia muszą znieść wiele, zanim pozwolimy im na odpoczynek. Stojąca praca, wysokie obcasy, zbyt ciasne obuwie to tylko niektóre z wątpliwych przyjemności, jakie im fundujemy. Mając na uwadze wszystkie niedogodności, z jakimi nasze nogi muszą się mierzyć każdego dnia, stworzyliśmy produkty do pielęgnacji stóp i akcesoria, dzięki którym nawet po wyczerpującym dniu będą w doskonałej formie. Znajdziesz wśród nich zarówno takie, które nawilżą skórę, jak i zniwelują ciężkość oraz pomogą, kiedy zmagasz się z nieustannym uczuciem chłodnych stóp. Mamy również specjalne produkty dla diabetyków oraz osób z problemem grzybicy. A oferowane akcesoria podologiczne pomogą niwelować problemy oraz chronić stopy podczas noszenia obuwia.
 • Produkty do paznokci

  Produkty do paznokci (12)

  Wypielęgnowane dłonie i paznokcie są elegancką wizytówką zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jednak nie zawsze mamy się czym w tym zakresie pochwalić. Wtedy potrzebna jest profesjonalna pomoc w postaci zaawansowanych produktów do paznokci. W portfolio naszych produktów znaleźć można różnorodne preparaty, które mają za zadanie odżywić paznokcie i przywrócić im piękny wygląd jak przeciwdziałać problemom tj. przebarwienia czy nawyk obgryzania paznokci. Osobną kategorią są lakiery oraz kosmetyki, które ułatwiają ich aplikację, oraz znacząco przedłużają ich trwałość.
 • Produkty do włosów

  Produkty do włosów (11)

  Włosy są naszą ozdobą bez względu na wiek oraz płeć. Dlatego niezmiernie ważne jest, aby były zdrowe i odpowiednio odżywione. Oferowane przez ASEPTA dermokosmetyki do włosów można zasadniczo podzielić na dwie grupy. W pierwszej z nich znajdziemy zaawansowane preparaty do zastosowania w przypadku włosów słabych z tendencją do wypadania. W skład serii wchodzą zarówno szampony, emulsje, maski, odżywki oraz ampułki. Drugą grupą produktów do włosów są te wykorzystywane w przypadku pojawienia się gnid oraz wszy. Jako że problem ten dotyczy w większości dzieci, produkty te mają przyjemny owocowy zapach, nie tracąc jednak nic ze swojej skuteczności.