Twoje potrzeby

Tylko świadome i kompleksowe podejście do pielęgnacji naszego ciała daje wymierne efekty. Wiemy o tym nie od dziś. Dlatego oferowane przez nas formuły kosmetyczne obejmują każdy obszar skóry. Wszystko po to, abyś wybierając nasze dermokosmetyki, nie musiał iść na kompromisy, bo czegoś Ci brakuje. W naszej ofercie jest wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o skórę twarzy, rąk, stóp, a także włosy i paznokcie. Wybierz kosmetyki, którym zaufały miliony klientów na całym świecie i przekonaj się jak przyjemna i skuteczna może być pielęgnacja najwyższej jakości produktami stworzonymi przez zastępy farmaceutów i chemików w naszych nowoczesnych laboratoriach w Księstwie Monako.

 • Dermokosmetyki do twarzy

  Dermokosmetyki do twarzy (20)

  Nasza twarz jest z jednej strony naszą niewątpliwą wizytówką, z drugiej zaś jej skóra jest nieustannie wystawiona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Dlatego też wymaga ona szczególnie sumiennej, ukierunkowanej i fachowej pielęgnacji. Dermokosmetyki do twarzy Asepta odpowiadają na różnorodne potrzeby skóry twarzy w zakresie codziennego oczyszczania, nawilżenia i odżywienia. Co ważne wśród oferowanych produktów znajdziesz takie odpowiednie do konkretnego typu cery niezależnie od wieku, jak również problemów związanych ze skórą . Pamiętamy również o tym, że piękną twarz tworzą także usta, rzęsy i brwi. Dlatego znajdziesz tutaj również kosmetyki przeznaczone do ich pielęgnacji.
 • Kremy i balsamy do rąk

  Kremy i balsamy do rąk (8)

  Skóra na naszych dłoniach każdego dnia narażona jest na działanie różnorodnych czynników zewnętrznych. Sami także jej nie pomagamy, wykonując wiele prac bez ochronnych rękawiczek. Bez wątpienia każdy z nas ma na sumieniu mniejsze i większe grzeszki przeciwko skórze dłoni. Jednak stosując odpowiednie dermokosmetyki, można skutecznie przeciwdziałać niekorzystnym skutkom takich działań. Dzięki odpowiednim kremom i balsamom nie tylko odżywimy skórę, ale również zapewnimy jej właściwe nawilżenie. Dodatkowo oferujemy również krem przeciwzmarszczkowy do rąk, który zniweluje pojawiające się oznaki starzenia skóry, dzięki czemu pozostanie ona gładka i napięta na długi czas.
 • Produkty do paznokci

  Produkty do paznokci (12)

  Wypielęgnowane dłonie i paznokcie są elegancką wizytówką zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jednak nie zawsze mamy się czym w tym zakresie pochwalić. Wtedy potrzebna jest profesjonalna pomoc w postaci zaawansowanych produktów do paznokci. W portfolio naszych produktów znaleźć można różnorodne preparaty, które mają za zadanie odżywić paznokcie i przywrócić im piękny wygląd jak przeciwdziałać problemom tj. przebarwienia czy nawyk obgryzania paznokci. Osobną kategorią są lakiery oraz kosmetyki, które ułatwiają ich aplikację, oraz znacząco przedłużają ich trwałość.
 • Produkty do włosów

  Produkty do włosów (11)

  Włosy są naszą ozdobą bez względu na wiek oraz płeć. Dlatego niezmiernie ważne jest, aby były zdrowe i odpowiednio odżywione. Oferowane przez ASEPTA dermokosmetyki do włosów można zasadniczo podzielić na dwie grupy. W pierwszej z nich znajdziemy zaawansowane preparaty do zastosowania w przypadku włosów słabych z tendencją do wypadania. W skład serii wchodzą zarówno szampony, emulsje, maski, odżywki oraz ampułki. Drugą grupą produktów do włosów są te wykorzystywane w przypadku pojawienia się gnid oraz wszy. Jako że problem ten dotyczy w większości dzieci, produkty te mają przyjemny owocowy zapach, nie tracąc jednak nic ze swojej skuteczności.
 • Profesjonalne kosmetyki podologiczne

  Profesjonalne kosmetyki podologiczne (58)

  Profesjonalne kosmetyki podologiczne to produkty, które służą do pielęgnacji stóp. Wśród nich znajdują się m.in. preparaty z mocznikiem, a także przeciw grzybicy czy do skóry bardzo suchej, wymagającej dogłębnego nawilżenia. Oferujemy też kosmetyki stworzone z myślą o osobach borykających się z nadmierną potliwością stóp czy rogowaceniem skóry. Regularne stosowanie takich produktów pozwala na wykluczenie lub zminimalizowanie tych dolegliwości. Wśród profesjonalnych kosmetyków podologicznych znajdują się przede wszystkim kremy, maści i balsamy. To dobry wybór zarówno do profesjonalnych gabinetów podologicznych, jak i dla klientów prywatnych, zwłaszcza tych, którzy cenią sobie kompleksową pielęgnację na co dzień. W skład takich kosmetyków wchodzą m.in. ekstrakty i oleje roślinne, a także substancje nawilżające i złuszczające, jak np. mocznik. Korzystanie z takich produktów niesie za sobą wiele korzyści – odpowiednio zadbana skóra na stopach jest mniej podatna na występowanie różnego rodzaju schorzeń, w tym m.in. grzybicy. Takie preparaty przydają się zwłaszcza osobom aktywnym, narażonym na wzmożone pocenie się stóp w obuwiu sportowym. Powinni oni korzystać także ze specjalnych dermokosmetyków dla sportowców, dostosowanych do potrzeb skóry po wysiłku. W skład naszego asortymentu wchodzą profesjonalne kosmetyki podologiczne: • dla diabetyków, • do skóry normalnej, • do skóry suchej, • do skóry z tendencją do pocenia, • po zabiegach podologicznych. To wyroby pełne składników pielęgnujących stopy i zabezpieczających je przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki nim skóra przestaje pękać, prezentuje się zdrowo i estetycznie m.in. w odkrytym obuwiu.