AKILEÏNE®

 • AKILEÏNE KIDS

  AKILEÏNE KIDS (1)

 • AKILEÏNE® BLUE

  AKILEÏNE® BLUE (7)

  Suchość skóry, złuszczanie, nadmierne rogowacenie? AKILEÏNE® oferuje skuteczne rozwiązania eliminujące zrogowacenie i przywraca miękką i nawilżoną skórę. Oryginalne składniki aktywne dowiodły swej skuteczności nawet w najcięższych przypadkach.
 • AKILEÏNE® GREEN

  AKILEÏNE® GREEN (8)

  Nadmierna potliwość stóp to przypadłość powodująca duży dyskomfort dla osoby, która na nią cierpi. W takiej sytuacji wykonywanie codziennych czynności staje się problematyczne. Niestety pocenie się może również prowadzić do rozwoju drobnoustrojów i związanych z nimi schorzeń stóp. Na szczęście za pomocą odpowiednich kosmetyków z linii AKILEÏNE® Green można sobie poradzić z tym problemem. Składniki zawarte w produktach tej marki nie tylko regulują nadmierne pocenie i prowadzą do jego zminimalizowania, ale również zapobiegają rozwojowi bakterii. Antyperspiranty do stóp AKILEÏNE® Green to skuteczna broń w walce z ich potliwością.
 • AKILEÏNE® HEAVY LEG LINE

  AKILEÏNE® HEAVY LEG LINE (2)

  Polecany dla każdego, kto chce szybko odzyskać nieporównywalne uczucie przyjemnej lekkości dla zmęczonych nóg. Seria Akileïne Heavy Leg zapewnia korzyści płynące z kojących ekstraktów roślinnych. Korzystanie z linii Akileïne® Heavy Leg sprawi, że Twoje nogi będą Ci wdzięczne!
 • AKILEÏNE® PODOPROTECTION

  AKILEÏNE® PODOPROTECTION (13)

  Wiele osób zmaga się z bolesnymi problemami stóp. Nasza linia produktów PODOPROTECTIONS stanowi ich skuteczne rozwiązanie. Produkty dla podologów, wśród których znajdziemy różnego rodzaju wkładki, protektory, osłony, ortezy, poduszeczki oraz tuby stworzono zgodnie z innowacyjnymi rozwiązaniami AKILEÏNE®. Dzięki temu są one nie tylko praktyczne i pomocne, ale również solidne i trwałe, ponieważ można je prać i ponownie użyć. Tak, więc jeśli Twoje stopy potrzebują pomocy koniecznie postaw na produkty linii AKILEÏNE® PODOPROTECTION.
 • AKILEÏNE® RED

  AKILEÏNE® RED (6)

  Długie spacery, wysoka temperatura i obcisłe buty często prowadzą do odparzeń, obrzęków, podrażnień i zmęczenia stóp. Użyte substancje aktywne w AKILEÏNE® stanowią rozwiązanie dla każdego z tych problemów!
 • AKIPIC®

  AKIPIC® (1)

  AKIPIC® chroni przed wszystkimi komarami i owadami odstraszając je dzięki zawartym w nim aktywnym składnikom.
 • SPECIAL CARE FOR WOMEN

  SPECIAL CARE FOR WOMEN (1)

 • SPORTS AKILEÏNE®

  SPORTS AKILEÏNE® (14)

  Skóra osób, które prowadzą aktywny styl życia, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Nie inaczej jest w przypadku sportowców, którzy każdą wolną chwilę poświęcają wymagającym treningom. I właśnie z myślą o osobach uprawiających różnorodne sporty powstała nasza linia SPORTS AKILEÏNE. To marka różnorodnych produktów cechujących się dużą wydajnością i komfortem użytkowania bez względu na okoliczności. To kosmetyki, które nie tylko chłodzą czy rozgrzewają ale, i zapobiegają otarciom. Na szczególną uwagę zasługuje unikatowy krem zimowy który chroni skórę podczas treningów w chłodnych porach roku.