Dla chłodnych stóp

Badania pokazują, że problem chłodnych stóp, dłoni oraz uszu zwany również objawem Raynauda dotyczy około 4% światowej populacji. Jednakże w chłodnym klimacie wartość ta może dochodzić nawet do 30%. Aby znacząco podnieść jakość życia osób, których ten problem dotyczy, stworzyliśmy unikatowy krem do zimnych stóp o właściwościach rozgrzewających. Dzięki zastosowanym w tym dermokosmetyku składnikom skóra staje się ciepła w kilka minut i pozostaje taka przez kilka godzin. Dodatkowo staje się również lepiej uodporniona na zimno panujące na zewnątrz. Nasz produkt to długotrwałe rozwiązanie dla każdego, komu doskwiera problem zimnych stóp.

Showing all 1 result

 • cr pieds froids 432x580 300x403 - AKILEINE® Krem rozgrzewający do stóp

  AKILEINE® Krem rozgrzewający do stóp

  Wskazania
  Poczucie zimnych stóp

  Działanie
  AKILEINE Krem Rozgrzewający zwalcza nieprzyjemne i bolące poczucie zimnych stop. Ten krem zawiera VBE, rozgrzewaący składnik, który powoduje poczucie ciepła w kilka minut i pozostaje przez kilka godzin. Dzięki olejkowi z pestek winogron skora uodparnia się na zimno. Ta formula jest zalecana dla ludzi odczuwających ból związany z objawem Raynauda.

  Zastosowanie
  Stosuj dwa razy dziennie. Umyj ręce po nałożeniu. Zakaz używania przez dzieci poniżej 15 roku życia. Nie stosować w okolicach oczu.

  Główne składniki
  Vanilly Butyl Ether, Ginkgo Biloba, olej z pestek winogron

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 579 (75 ml tuba)
  GENCOD : 3323036002761