Dla chłodnych stóp

Badania pokazują, że problem chłodnych stóp, dłoni oraz uszu zwany również objawem Raynauda dotyczy około 4% światowej populacji. Jednakże w chłodnym klimacie wartość ta może dochodzić nawet do 30%. Aby znacząco podnieść jakość życia osób, których ten problem dotyczy, stworzyliśmy unikatowy krem do zimnych stóp o właściwościach rozgrzewających. Dzięki zastosowanym w tym dermokosmetyku składnikom skóra staje się ciepła w kilka minut i pozostaje taka przez kilka godzin. Dodatkowo staje się również lepiej uodporniona na zimno panujące na zewnątrz. Nasz produkt to długotrwałe rozwiązanie dla każdego, komu doskwiera problem zimnych stóp.

Showing the single result

 • AKILEINE® Krem rozgrzewający do stóp

  Wskazania
  Poczucie zimnych stóp

  Działanie
  AKILEINE Krem Rozgrzewający zwalcza nieprzyjemne i bolące poczucie zimnych stop. Ten krem zawiera VBE, rozgrzewaący składnik, który powoduje poczucie ciepła w kilka minut i pozostaje przez kilka godzin. Dzięki olejkowi z pestek winogron skora uodparnia się na zimno. Ta formula jest zalecana dla ludzi odczuwających ból związany z objawem Raynauda.

  Zastosowanie
  Stosuj dwa razy dziennie. Umyj ręce po nałożeniu. Zakaz używania przez dzieci poniżej 15 roku życia. Nie stosować w okolicach oczu.

  Główne składniki
  Vanilly Butyl Ether, Ginkgo Biloba, olej z pestek winogron

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 579 (75 ml tuba)
  GENCOD : 3323036002761