AKILEÏNE® GREEN

Nadmierna potliwość stóp to przypadłość powodująca duży dyskomfort dla osoby, która na nią cierpi. W takiej sytuacji wykonywanie codziennych czynności staje się problematyczne. Niestety pocenie się może również prowadzić do rozwoju drobnoustrojów i związanych z nimi schorzeń stóp. Na szczęście za pomocą odpowiednich kosmetyków z linii AKILEÏNE® Green można sobie poradzić z tym problemem. Składniki zawarte w produktach tej marki nie tylko regulują nadmierne pocenie i prowadzą do jego zminimalizowania, ale również zapobiegają rozwojowi bakterii. Antyperspiranty do stóp AKILEÏNE® Green to skuteczna broń w walce z ich potliwością.

Showing all 8 results

 • ‘3 w 1’ Dezodorant do stóp i butów

  Wskazania
  Stopy podatne na pot, brzydkie zapachy, zmęczone stopy.

  Działanie
  ‘3 w 1’ Dezodorant do stóp i butów Akileïne® daje potrójną korzyść dla komfortu stopy. Skutecznie usuwa zapachy, aby uniknąć nieprzyjemnych zapachów. Reguluje również nadmierne pocenie. Jego antybakteryjna formuła jest również doskonałym przeciwdziałaniem rozwojowi drobnoustrojów i grzybów.

  Zastosowanie
  Spryskać całą stopę rano i wieczorem, trzymając aerozol w odległości 20 cm od skóry. Wieczorem spryskaj buty i zostaw na noc. Może być spryskiwany bezpośrednio na rajstopy, pończochy i skarpetki. Nie plami ani nie przykleja się.

  Główne składniki
  Żywica benzoesowa, mentol

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 142 (aerozol 150 ml)
  GENCOD : 3323036400079

 • Antyperspirant do stóp w sprayu

  Wskazania
  Stopy bardzo silnie pocące się

  Działanie
  Antyperspirant do stóp w sprayu Akileïne® działa od pierwszej aplikacji. Reguluje pocenie się stopy i daje uczucie świeżości. Jego właściwości przeciwpotowe ograniczają również podrażnienie spowodowane nadmiernym wydzielaniem potu. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i zapobiega ich tworzeniu przy przyjemnym odświeżeniu stopy.

  Zastosowanie
  Spryskaj raz dziennie na podeszwę stopy i między palcami. Aby uzyskać optymalny efekt, kontynuuj kurację przez 2 tygodnie. W przypadku przewlekłego nadmiernego pocenia się, wieczorem połącz z Przeciwpotowym żelem Akileïne®.

  Główne składniki
  Sole alantoinowe, Ekstrakt z liszaja

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 888 (Butelka 100 ml)
  GENCOD : 3323034408725

 • Krem przeciwpotowy

  Wskazania
  Stopy z silnie pocące się i narażone na infekcje grzybicze.

  Działanie
  Krem przeciwpotowy Akileïne® zwalcza nadmierne pocenie się poprzez regulację potu stóp bez całkowitego zatrzymania go i przestrzegając ich równowagę fizjologiczną nawet po pierwszym zastosowaniu. Dzięki swoim antybakteryjnym właściwościom, Krem przeciwpotowy przeciwdziała także środowisku sprzyjającemu rozwojowi infekcji grzybiczych. Stopy są zdrowsze i pachnące.

  Zastosowanie
  Nakładaj na stopy dwa razy dziennie przez 2 tygodnie, zwracając szczególną uwagę na podeszwę i strefę między palcami. Stosować nie dłużej niż przez 2 tygodnie.

  Główne składniki
  Formuła Silk Lipesters®

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 367 (tuba 50 ml)
  GENCOD : 3323034408633

 • Odświeżające tabletki musujące do kąpieli stóp

  Wskazania
  Stopy z silnym poceniem

  Działanie
  Odświeżające tabletki musujące do kąpieli stóp Akileïne® szybko odświeżają i dezynfekują stopy dzięki ich właściwościom musującym. Zapobiegają infekcjom grzybiczym dzięki antybakteryjnym składnikom czynnym. Skóra stopy jest zatem zdrowa, bardziej miękka i przyjemnie pachnie.

  Zastosowanie
  Rozpuść jedną tabletkę w 5 litrach wody. Po wpuszczeniu tabletek do wody natychmiast włóż stopy do niej, aby skorzystać z właściwości musujących. Pozostaw stopy w wodzie na 10 minut. Następnie osusz stopy bez płukania zwracając uwagę na dokładne wysuszenie stref między palcami.

  Główne składniki
  Olejki eteryczne z cedru, rozmarynu, lawendy i cytryny, U/Serine Silk Lipesters®, mięta naturalna

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 887 (7 tabletek po 12 gr.)
  GENCOD : 3323034408640

 • Przeciwpotowy żel

  Wskazania
  Stopy bardzo silnie pocące się

  Działanie
  Przeciwpotowy żel Akileïne® szybko reguluje nadmierną potliwość bez całkowitego zatrzymania go i unika potliwości odpowiedzialnej za rozprzestrzenianie się infekcji grzybiczych. Jego formuła odświeża stopy i zapewnia długotrwałą ochronę przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Efekt świeżości odczuwany jest od pierwszego zastosowania.

  Zastosowanie
  Stosuj dwa razy dziennie przez 2 tygodnie bez masowania. Maksymalny okres stosowania to 2 tygodnie.

  Główne składniki
  Silk Lipesters®, Ekstrakt z liszaja

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 889 (tuba 75 ml)
  GENCOD : 3323034408664

 • Puder do stóp i butów

  Wskazania
  Stopy o silnym poceniu się ze skłonnością do grzybicy. Długotrwałe noszenie obuwia i butów.

  Działanie
  Akileïne® Puder do stóp i butów to pochłaniający proszek który wysusza stopy od pierwszej aplikacji i chroni je, tworząc powłokę ochronną przed obtarciami. Nadmierna potliwość jest zmniejszona, a zatem zmniejsza się ryzyko infekcji grzybiczych. Puder zawiera substancje antybakteryjne. Stopy są suche, odświeżone i pachną przyjemnym zapachem.

  Zastosowanie
  Posypać puder na stopy, przede wszystkim na podeszwę stopy i między palcami. Może być stosowany wewnątrz butów. W przypadku dzieci w wieku poniżej 3 lat należy stosować wyłącznie w butach.

  Główne składniki
  Formuła Silk Lipesters®

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 368 (proszek 75 gr.)
  GENCOD : 3323034408671

 • Spray do butów

  Wskazania
  Stopy o bardzo silnym poceniu się ze skłonnością do grzybicy. Nieprzyjemny zapach.

  Działanie
  Spray do butów Akileïne® jest preparatem do dezynfekcji obuwia. Pozwala na skuteczne odświeżanie butów, nawet w przypadku najcięższych nieprzyjemnych zapachów. Po rozpyleniu substancji but jest w ten sposób zdezynfekowany, a jego żywotność może zostać przedłużona. Ten spray zapobiega również rozwojowi drobnoustrojów.

  Zastosowanie
  Rozpylaj wieczorem wewnątrz obuwia i zostaw na noc do wyschnięcia. Może być stosowany w butach dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.

  Główne składniki
  Formuła Silk Lipesters®, Lawenda, Mentol

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 369 (150 ml spray)
  GENCOD : 3323034408688

 • Zasypka do stóp w sprayu

  Wskazania
  Stopy bardzo silnie pocące się ze skłonnością do grzybicy. Długotrwałe noszenie obuwia i butów.

  Działanie
  Akileïne® Zasypka do stóp w sprayu wysusza stopy od pierwszego zastosowania i chroni je, tworząc warstwę ochronną przed obtarciami. Nadmierny pot jest wchłaniany, co zapobiega poceniu się i rozprzestrzenianiu się infekcji grzybiczych, przy czym te ostatnie są zwalczane przez antybakteryjne składniki aktywne. Stopy są suche, odświeżone i przyjemnie pachną.

  Zastosowanie
  Wstrząśnij. Spryskaj stopę przede wszystkim pod podeszwą i między palcami. Może być używany do środka buta. W przypadku dzieci poniżej 3 roku życia stosować wyłącznie wewnątrz buta.

  Główne składniki
  Formuła Silk Lipesters®

  Kody
  ASEPTA NUMER PRODUKTU : 370 (aerozol 150 ml)
  GENCOD : 3323034408701