Gorzki lakier do paznokci – STOP obgryzaniu paznokci

Wskazania
Obgryzione paznokcie, Obgryzanie paznokci

Działanie
ECRINAL® Gorzki lakier do paznokci jest całkowicie niewidoczny i zapobiega obgryzaniu paznokci i skóry wokół paznokcia dzięki niezwykle gorzkawemu smakowi. Zmniejsza ryzyko infekcji. Lakierowanie ułatwia wzrost paznokci. Może być stosowany dla dzieci w wieku od 3 lat, aby zapobiec ssaniu kciuków.

Zastosowanie
Nałożyć na paznokieć za pomocą pędzla. Stosuj każdego dnia. Aby usunąć lakier, użyj wacika nasączonego alkoholem.

Główne składniki
Bitrex®

Kody
ASEPTA NUMER PRODUKTU : 442 (10 ml)
GENCOD : 3323036478733

Dlaczego warto zastosować gorzki lakier na obgryzanie paznokci?

Gorzki lakier to specjalnie opracowany kosmetyk o nieprzyjemnym smaku, który ma za zadanie zniechęcać do wkładania palców do ust. Jego regularne stosowanie przynosi szereg korzyści, które znacznie wpływają na poprawę stanu zdrowia i estetyki dłoni. W efekcie paznokcie są zdrowsze, mocniejsze i estetyczne. Warto pamiętać, że ręce są narażone na kontakt z różnymi bakteriami i wirusami, które mogą się przenosić na inne części ciała. Stosując gorzki lakier na odgryzanie paznokci, przestajemy wkładać palce do ust, co znacznie zmniejsza ryzyko zakażeń.

Nawyk obgryzania paznokci może prowadzić do uszkodzenia tkanek wokół nich, takich jak skóra czy wały paznokciowe. Gorzki lakier pomaga zapobiec dalszym obrażeniom, a także umożliwia regenerację uszkodzonych tkanek. Ponadto, obgryzanie paznokci często bywa oznaką stresu lub lęku. Jeśli kontrolujemy ten nawyk za pomocą lakieru, jesteśmy w stanie zredukować uczucie napięcia i nerwowości, które może prowadzić do tego, że będziemy obgryzać paznokcie coraz rzadziej. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty w walce z obgryzaniem paznokci, warto zwrócić uwagę na skład gorzkiego lakieru. Warto wybrać nasz preparat, który nie tylko ma wyraźnie gorzki smak, ale też sprawi, że paznokcie będą wyglądać estetycznie.